Clavis Panaks

Clavis Panaks

Clavis Panaks, yan etkisi bulunmadığı belirtilen nebatlardan geliştirilip kapsül formuna dönüştürülen yardımcı kuvvettir. Hap halinde olmamaktadır. Tabletler suyla birlikte içilmektedir. Tok karına alınarak midede mide özsuyuyla erimektedir. Panax; Uzak Doğu, Rusya, Kore, Amerika da yıllardan beridir kullanılmakta olan en eski nebatların başında gelmektedir. Günde 2 defa olmak üzere 1’er kapsül olarak alınması tavsiye edilmektedir. Oldukça yoğun ilgi görmektedir; kullanan kişiler beğenilerini forumlarda, gündelik hayatta dile getirmektedir. Ailelerine, akrabalarına, eşlerine, dostlarını da teşvik etmektedirler. Sıradan olmadığından dolayı son senelerde kendi alanında büyük patlama yaşamıştır. Sahte, ucuz diye bilinen ürün olmadığından dolayı insanlar kullandığı zaman çekimser kalmamaktadır. Güvenilir, başarılı, tatminkar olmasıyla tanınmaktadırlar.

Faydalı mıdır?

Clavis Panaks, önerildiği şekilde kullanılması durumunda sağlığa fayda edebilmektedir. Bedensel faaliyetlerin güçlendirilmesine yardımcı olurken sinirsen dengenin de rahatlamasına destek vermektedir.Bakanlığın onay vermesiyle üretilmektedir. Gıda, Tarım, Köy İşleri Bakanlığı dönemsel olarak ürünler üzerinde incelemeler yapmaktadır. Araştırmalar neticesinde zararlı maddelere denk gelinirse onay vermemektedir. Clavis Panax, çalışmalar sonucunda olumsuz madde içermediği belirtilerek kullanıma olanak sağlanmıştır. Kullanıcılar pozitif yorumlarıyla başka insanlara da ürünleri kulllanmaları yönünde teşfik etmektedir. Panax, faydalı içeriğiyle bilinen en eski bitkilerden meydana gelen takviyedir. İnsanlar eski dönemlerde rahatsızlandığı zaman doğal çarelerden medet ummaktaydı. Günümüzdeyse bu kaynaklar yeniden dikkat çekmekte olup sağlık için destek amaçlı kullanılmaya başlanmıştır.

Panax Bitkisel İçerikli midir?

Panax, bitkisel içerikli gıda takviyesidir. Her cinsiyetten insanlar kullanabilmektedir. Düzenli kullanımda vücut sistemine yardımcı olmaktadır. Kibarlı Panax, ilaç olarak düşünülmemesi gereken şifalı bitkilerden oluşmuş besin deposudur. 12 yaşın altındaki çocukların, gebelerin, emziren annelerin kullanması tavsiye edilmemektedir. Ruhsal durumun olumlu olarak etkilenebilmesi için destek vermektedir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Adınız-Soyadınız:

Telefon Numaranız:

Adresiniz / İl - İlçe :

Notunuz

Ürünler:Ödeme Seçenekleri:

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )


dikey cizgi