Clavis Panax Kullanımı

Clavis Panax Kullanımı Nasıl Olmalıdır?

Clavis panax kullanımı olarak tavsiye edilen şekil günde 2 defa ve 1er kapsül olarak suyla beraber içilmesidir. Takviyeler doğal kaynak içerikli gıda desteği olup şifalı bitkilerden oluşmaktadır. İlaç olarak düşünülmemesi gereken ve sadece gıda kuvvetlendirmesi olarak önerilen desteklerdir. Clavis panax, hamile ve emziren anneler için önerilmemektedir. 12 yaşın üstünde bulunan kadın ve erkeklerin kullanabileceği şekilde geliştirilmiştir. Suyla beraber aç karına içildiği zaman kapsüllerin içinde barınan natürel kaynakların olumlu enerjisi tüm vücuda yayılarak kullanıcılarına yardımcı olmaktadır. Dr. Mustafa Eraslan kendi geliştirmiş olduğu bu mahsulleri ile hem ruhsal denge için hem de bedensel olarak daha iyi olmamız için birer destekleyici natürel takviyelerdir oluşturmuştur.

Clavis panax Orjinal Bir Ürün müdür?

Orjinal bir ürün olup bitkiseldir. Yüzyıllardır kullanılan ve kullanıcılarına fayda sağlayıp destek olmak amaçlı kullanılan bitkilerden oluşmaktır. Kullanılan nebatlar eskiden beridir Uzak Doğu Ve Amerika’da bilinip kullanılmaktaydı. Kibarlı panax; Gıda, Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı tarafından da onaylıdır. Bakanlığın yapmış olduğu incelemelere göre içerik olarak zararlı madde izi bulunmamaktadır. Dr. Mustafa Eraslan, yıllarca üzerinde çalışıp buluşlarını bir araya getirmiştir.  Birçok kişiye ulaşmaktadır ve kullanılmaktadır. Günümüzde yetişmiş olan önemli ve başarılı bir bilim adamı olan Eraslan saygı duyulan bir kişidir.

Kullanıcı Yorumları Nedir?

Kullanıcı yorumları hem forumlarda hem de bazı internet sitelerinde bulunmaktadır. Yorumlar olumlu yönde olup kullanıcılar memnuniyetlerini dile getirmektedir. Ayrıca Eraslan’a da teşekkür etmektedirler. Hem bedensel olarak hem de ruhsal olarak yardımcı olan çok önemli bir yardımcıdır. Ayrıca yardımcı olurken Clavis panax zararları da olmayacaktır çünkü tamamen nebatidir. Kullanan kişiler bu yardımcıları kendi çevrelerine de tavsiye etmektedir. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Adınız-Soyadınız:

Telefon Numaranız:

Adresiniz / İl - İlçe :

Notunuz

Ürünler:Ödeme Seçenekleri:

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )


dikey cizgi