Clavis Panax Nedir?

Clavis Panax nedir?

Clavis Panax çeşitli rahatsızlıklarımızda bize destek güç olabilecek tamamen doğal gıda takviyesidir. Değişik zamanlarda değişik rahatsızlıklarla karşılaşmaktayız, bunları atlatmaya çalışırken vücudumuzdaki direnç düşer ve hastalığa başka hastalık eklenebilir. İşte bunu engellemek, iyileşme aşamasını hızlandırmak için Dr. Mustafa ERASLAN tarafından geliştirilmiş, üretilmiş, nebati bir mahsuldür. Clavis ürünleri yelpazesinin bireyi olan Clavis Panax herhangi kimyasal madde ya da paketlenmesi sırasında koruyucu madde içermediğinden dolayı rahatlıkla kullanılabilmektedir.

Clavis Panax nasıl kullanılır?

8 saatte 1 adet olarak günde 3 adet kullanılabilir. Sadece kan sulandırıcı ilaç kullanan kişiler ve 60 yaşını aşmış kişilerin 12 saatte 1 adet olmak kaydıyla günde 2 adet kullanmaları öngörülmektedir. Satın  almadan önce telefonla asistanlarımıza rahatsızlığınız, kronik rahatsızlıklarınız hakkında bilgi verdiğiniz takdirde size almanız gereken günlük kullanım miktarı, ne kadar süre kullanmanız gerektiği açıklanacaktır. Normalde içinde 90 kapsül bulunduran fakat fayda sağlamak için 3 kutu bitirilmesi önerilmektedir fakat sizin süregelen sorunlarınızın çeşitliliği, uzunluğu göz önüne alınarak değişik önerilerde bulunulabilir. Vücut direncimizin arttırılmasında yardımcı güç olarak kullanacağımız Clavis Panax kesinlikle ilaç olmayıp sadece natürel gıda takviyesidir. Doğadaki bitkilerin işlenmesi sonucu ortaya çıkan bitkisel karışımların insan bedenine faydalarından yararlanmak adına üretilmiş bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Doğadan gelen desteği sizlere aktarmak adına üretilen bitkisel destekler mutlaka sizlere de fayda sağlayacaktır.

Panax’ın yan etkileri nelerdir?

Panax’ın test edilmiş ya da bildirilmiş herhangi yan etkisi yoktur. Satış aşamasına gelene dek gerekli tüm testler yapılmakta insan sağlığına zararı ya da kullanıcıya yan etkisi olup olmadığı araştırılmaktadır. Tüm bu araştırmalar sonunda gerekli izinler alınarak sizlere sunulmaktadır. İçinde herhangi bir kimyasal barındırmadığından dolayı hiçbir yan etkisi de yoktur. Clavis panax kullanıcı yorumları için 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Adınız-Soyadınız:

Telefon Numaranız:

Adresiniz / İl - İlçe :

Notunuz

Ürünler:Ödeme Seçenekleri:

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )


dikey cizgi