Clavis Panax Zararları

Clavis Panax zararları

Clavis Panax sağlık ürünleri özel bakanlık izni ile üretilmektedir. Uygun sağlık koşullarında tamamen doğal olarak hazırlanmıştır. Tamamen tabii yollardan yapılmıştır. Doğal desteklerimiz sayesinde eski sağlığınıza ve formunuza kavuşmanızda yardımcıdır. Clavis Panax günde üç defa 8 saatte 1 tablet kullanmanız önerilir. Kan sulandırıcı ilaç kullananlarda, 60 yaş üstü kişilerde günde iki defa 12 saatte 1 tablet kullanılması tavsiye edilir. Dr. Mustafa Eraslan, etkisini kısa zamanda hissedeceğiniz en az 3 kutu yani 3 ay kullanmanızı önermektedir.

Clavis Panax nedir? 

Özellikle uzak doğu ülkelerinden uzun yıllardan beri kullanımda olan özel şifalı nebati destektir. Son yıllarda ülkemizde Dr. Mustafa Eraslan ın ürettikleri ile oldukça popüler, kullanımda olandır. Uzak doğu insanları arasında gizemli, bitki olarak bilinmekte, oldukça popüler, şekilde kullanılmaktadır.

Kibarlı Panax’ ın orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

Kibarlı Panax, Dr. Mustafa Eraslan’ ın tanıtımını yaptığı bu mahsulün formülünde zararlı kimyasallar, alkol ve uyuşturucu özelliği olan maddeler bulunmaz. Bitkisel desteğimiz, bitki özlerinin mikro ölçülerde birleştirilmesi ile elde edilmiş natürel destekleyicidir. Destekleyici bu mahsulü kullanırken dikkat edilmesi gereken nokta 12 yaş altındaki kişilerde, hamilelerde, emzirenlerde kullanılmamasıdır. İnsüline bağlı diyabet hastaları kullanmadan önce doktoruna danışmalıdır. 90 kapsülden oluşan bitkisel gıda takviyesidir. Dr. Mustafa Eraslan ürünü olan bu yaralıyı bitkiyi kullanırken uzun, sağlıklı ömürlerin anahtarını sunmak için çabalamaktayız. Clavis panax faydalarını öğrenmek için 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00

Adınız-Soyadınız:

Telefon Numaranız:

Adresiniz / İl - İlçe :

Notunuz

Ürünler:Ödeme Seçenekleri:

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )


dikey cizgi