Dr. Mustafa Eraslan Ürünlerinin Yan Etkileri Var mıdır?

Dr. Mustafa Eraslan ürünlerinin yan etkileri var mıdır?

Dr. Mustafa Eraslan ürünleri olarak bilinen  Clavis Panax herhangi yan etki bulunmamaktadır. Elbette ki bunun öncelikli gerekçesi bitkisel yollardan üretilmesinden dolayıdır. Dr. Mustafa Eraslan ürünleri hakkında merak edilen birçok sorunun da cevabını vermek mümkündür. Öyle ki kullanıcılar satın almadan önce mutlaka en ince detayına kadar incelemek istemektedir.

Doktorumuza göre nasıl kullanılmalıdır?

Mustafa Eraslan tarafından oluşturulmasında büyük katkı sağlanmış Kibarlı, kullanımı açısından da birçok soruyu akıllara getirebilmektedir. Kendisinin tarifi üzerine günde üç defa olmak üzere sekiz saatte 1 kapsüller kullanılabilir. Bu doğrultudan yola çıkarak da bu gibi yöntemler hakkında fikir edinebilirsiniz.

Kibarlı’dan önceki çalışmaları nelerdir?

Mezuniyetinin ardından ilk olarak askere gitmiş, döner dönmez de bitkiler ile ilgili araştırmalarına başlamıştır. Bilim insanlarının şu an en fazla üzerinde durdukları konu olarak da dikkat çeken bitkisel bileşenler, Dr. Mustafa Eraslan’ın da kısa sürede ilgisini çekmiş, bu ilgi nedenyle de uzun araştırma süreci başlamıştır. Tıp gibi bilimsel alanlarda başarı hiçbir zaman sonlanmaz, de araştırmacılık hiçbir zaman bitmez. İşte bu nedenden dolayı da aynı şekilde çalışmalar devam etmiş, hedefler doğrultusunda ilerlenmek istenmiştir. Kararlı, istikrarlı çalışmaların ardından ise Kibarlı markasının doğmasıyla bu mümkün hale gelmiştir. Clavis panax‘dan önce de nebatlar üzerine birçok araştırma yapan Eraslan, Japonya Kyoto üniversitesi ile de çalışma yapmıştır. Bitkilerin biyolojik özellikleri, faydalarıyla yapılan çalışmaların sonucunda ise başarılı seçenekler ortaya çıkmıştır. Siz de daha detaylı araştırmak ve satın almak isterseniz 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Adınız-Soyadınız:

Telefon Numaranız:

Adresiniz / İl - İlçe :

Notunuz

Ürünler:Ödeme Seçenekleri:

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )


dikey cizgi