Panaks Kampanya

Panaks Kampanya

Panaks kampanya zaman zaman olmakla birlikte oldukça rağbet görmektedir. Alınan talep göz önüne alındığında daha fazla kişiye ulaşabilmek ve yardımda bulunabilmek için dönemsel olarak kampanyalar yapılmaktadır. Clavis panaks, bitkisel içerikli gıda takviyesi olması nedeniyle hem ruh hem de bedenen yararlı olabilecek bitkiler içermektedir. Bu nedenle birçok kişi kullanmak istemektedir. Dr. Mustafa Eraslan geliştirmiş olduğu özütler ile son yıllara damgasını vurmuş çok önemli bilim adamıdır. 2 milyon kullanıcı kitlesi olan ve olumlu yorumlar alarak takdir edilmektedir. Panaks ilaç olmaması nedeni ile hem kadın hem de erkekler tarafından tercih edilen önemli şifa kaynağıdır. Hap halinde bulunmayan ürünler sadece kapsül olarak hazırlanmıştır.

Dr. Mustafa Eraslan Buluşları Bakanlık Tarafından Onaylı mıdır?

Dr. Mustafa Eraslan buluşları bakanlık tarafından onaylı olan patentli natürel içerikli gıda takviyeleridir. Piyasada bulunan diğerlerine benzememektedirler. Gıda, Tarım – Köy İşleri Bakanlığı yaptığı araştırmalara neticesinde kullanıcıları için olumsuz maddeye rastlamamıştır, tüm mahsulleri onaylayarak kullanıma izin vermiştir. Panaks, ilaç olarak kullanılmadığından dolayı yan etkileri bulunmadığı için tercih edilerek gıda destekleri alanında ön sıralarda yerini almaktadır. Şifalı bitkiler neticesinde oluşan ürünler kullanıcılarını olumlu yönde etkileyerek bize yardımcı olmaktadır. Kibarlı panaks, Eraslan tarafından geliştirilmiş  olması nedeni ile dikkat çekmektedir. İnsanların rahatsızlıklarının giderilmesine yön vermek gayesiyle çalışılmış, sonuç olarak başarılmıştır.

Kibarlı Panaks Kimler Tarafından Kullanılabilir?

Kibarlı panaks, içerik olarak bitkisel olması sebebi ile cinsiyet farketmeden hem kadınlar hem de kadınlar tarafından kullanılabilmektedir. 12 yaş altı kişilere önerilmeyip gebe, emziren kadınlar için de tavsiye edilmemektedir. Panaks, düzenli, doğru kullanımda sağlığınız için önemli yardımcı kaynaktır. 7/24 Ayrıntılı Bilgi ve Sipariş Hattı 0212 521 46 00.

Adınız-Soyadınız:

Telefon Numaranız:

Adresiniz / İl - İlçe :

Notunuz

Ürünler:Ödeme Seçenekleri:

Güvenlik Sorusu ( işlemin sonucunu 2 olarak yazınız )


dikey cizgi